PCC Golf & Curl 2016
Winner from Petersham
Doreen Grabauskas
Paul Picariello
Paul Anderson
Don Mitchell


Runner-Up from Petersham
Steve Chromanski
Bob Barker
Rob Socha
Pat Carbone


PCC BYOT 2017
A Event Winner
Julie Ostheimer (Lead)
Dan Ostheimer (Second)
Sue Stuart (Vice)
Ken Stuart (Skip)


A Event Runners-Up
Scott Poulin (Lead)
Erin Poulin (Second)
Lucinda Booth (Vice)
Scott Ennis (Skip)


B Event Winner
Jim Cormier (Lead)
John Kistner (Second)
Dan McMenemy (Vice)
Joe Lambert (Skip)

B Event Runners-Up
Madison Whitney (Lead)
Stacy Potts (Second)
Max Whitney (Vice)
Morgan Whitney (Skip)


C Event Winner
Brian Friedmann (Lead)
Ray Lovejoy (Second)
Bob Docwra (Vice)
Ted Paul (Skip)


C Event Runners-Up
Shane Mayhew (Lead)
Adam Mayhew (Second)
Mike Mayhew (Vice)
Robert Walls (Skip)


D Event Winner
Janice Craig (Lead)
Bill Reed (Second)
Cindy Hartwell (Vice)
Chuck Hartwell (Skip)


D Event Runners-Up
Nicole Asselin (Lead)
Nic Quinlivan (Second)
Steve Chormanski (Vice)
Kevin Hotaling (Skip)


2017 Bay State Ladies
A Event Winner
Petersham/Nashua/Cape Cod

Anna Cenzalli (Lead)
Chloe York (Second)
Liz Janiak (Vice)
Rebecca Rodgers (Skip)


A Event Runners-Up
Broomstones

Margaret Stadler (Lead)
Yiji Starr (Second)
Chris Richards (Vice)
Karyn Cousins (Skip)


B Event Winner
Petersham

Moe Lewis-Wolf (Lead)
Kirsten Eichholz (Second)
Skye Padellaro (Vice)
Kathy Eichholz (Skip)

B Event Runners-Up
Albany

Joy Campisano (Lead)
Chris Hall (Second)
Martha Naber (Vice)
Kathy Bently (Skip)


C Event Winner
Nutmeg/Nashua/Cape Cod

Gwen Krailo-Lyons (Lead)
Bobbie Stoll (Second)
Naida Ledlie (Vice)
Jamie Hutchinson (Skip)


C Event Runners-Up
Petersham

Tina Tallman (Lead)
Patty Stolz (Second)
Janice Craig (Vice)
Aliza Breault (Skip)


D Event Winner
TCC

Alina Tschumakow (Lead)
Nadezhda Tschumakow (Second)
Jennifer Tschumakow (Vice)
Lissa England (Skip)


D Event Runners-Up
Petersham

Emily D'Onfro (Lead)
Doreen Grabauskas (Second)
Julie Ostheimer (Vice)
Susan Straitt (Skip)


Have results you want posted, email us.